• Olimpiada Przedszkoli

11.06.2018 13:11

W dniu 6 czerwca nasze Oddziały Zerowe wzięły udział w Olimpiadzie Przedszkoli organizowanym przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Mińsku Mazowieckim. Olimpiada rozpoczęła się uroczystym przemarszem reprezentantów przedszkoli i szkół w asyście Dyrektora MOSiR Roberta Smugi, który rozpoczął sportową rywalizację. W tym roku nasze dzieci nie miały sobie równych w takich konkurencjach jak: sztafeta w parach, sztafeta w workach oraz slalom z ringo.

Każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal i słodki upominek, a każda grupa pamiątkowy puchar i dyplom.

GRATULUJEMY!!!

• Dyskoteka Gra!!!

06.06.2018 22:54

6 czerwca w naszej szkole odbyła się dyskoteka na pożegnanie szóstych klas, którą poprowadził DJ FULLER.

Rada Rodziców dziękuje wszystkim rodzicom, którzy dostarczyli smakowite przekąski i słodycze dla uczestników imprezy oraz za obsługę kawiarenki w składzie: Aneta Czerkas, Monika Adamiec i Karolina Łebkowska.

Dziękujemy dyrekcji, wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkoły za pomoc w organizacji dyskoteki.
      W szczególności za organizację dziękujemy MARCIE BOCHEŃSKIEJ oraz całej klasie 6B, a w szczególności ekipie w składzie: Karol Zawadzki, Hanna Łubkowska, Julia Stopa, Oliwia Wiechetek i Natalia Siedlecka.

• Wyniki XV Powiatowego Konkursu Ortograficznego

04.06.2018 15:27
      Wyniki XV Powiatowego Konkursu Ortograficznego dla klas III zostały wysłane do szkół e-mailem dnia 4 czerwca 2018 r.

Laureatów oraz ich nauczycieli serdecznie zapraszamy na uroczystość wręczenia nagród, która odbędzie się 14 czerwca 2018 r. (czwartek) o godz. 13.00 w Szkole Podstawowej nr 5 w Mińsku Mazowieckim.

W załączniku znajduje się dyktando i test ortograficzny.

• Mazowiecka Piętnastka

28.05.2018 21:09
      Rada Rodziców SP nr 5 i Stowarzyszenie na Piątkę dziękuje wszystkim uczniom biorącym udział w niedzielnych biegach – Mazowiecka Piętnastka. Wszyscy obecni i chętni biegacze z SP5, za promowanie sportu oraz w celu uzupełnienia spalonych kalorii, zostali zaproszeni na smaczne lody.

Wyniki:

Klasy I-II ok. 400 m dziewczęta i chłopcy

Pieńkowski Bartosz – 1 miejsce
      Rek Zofia – 1 miejsce

Klasy III-IV ok. 700 m dziewczęta i chłopcy

Borcuch Rafał – 2 miejsce
      Andrzejczak Szymon – 3 miejsce
      Malka Hanna – 1 miejsce
      Dziugieł Kinga – 3 miejsce

Klasy V-VI ok. 700 m dziewczęta i chłopcy

Mrzygłód Maria – 3 miejsce
      Rek Maria – 4 miejsce

W szczególności dziękujemy za pomoc Marysi Mrzygłód i Marysi Rek.

Gratulujemy i zapraszamy wszystkich chętnych biegaczy za rok.

• ul. Małopolska 11
        05-300 Mińsk Mazowiecki