• Certyfikat dla Świetlicy

• Od września 2019 roku do marca 2020 roku nasza świetlica uczestniczyła w Ogólnopolskim Konkursie dla szkół „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi XXXI edycja, którego organizatorem było Studium Prawa Europejskiego w Warszawie.

Celem, który przyświecał temu konkursowi było zaprezentowanie świetlicy szkolnej jako miejsca przyjaznego uczniowi, miejsca sprzyjającego nauce i zabawie.

Założeniem konkursu była realizacja dziesięciu zadań wskazanych przez organizatora.

Do nas wychowawców świetlicy i naszych świetliczaków należało wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z zakresu bezpieczeństwa w sieci, znajomości Polski i krajów świata, zdrowego odżywiania, jak rownież znajomości literatury dziecięcej. Zadania konkursowe wymagały od nas również umiejętności recytatorskich i aktorskich. Przeprowadzone debaty i dyskusje pokazały, że nasza świetlica potrafi stanąć na wysokości zadania i podjąć każde wyzwanie.

Jesteśmy dumni z uzyskanego tytułu, do którego przyczyniła się cała świetlicowa społeczność.

Dziękujemy uczniom za ogromne zaangażowanie i aktywność, a także rodzicom za wsparcie naszego przedsięwzięcia.

Podziękowania kierujemy również do Dyrekcji szkoły i wszystkich nauczycieli, których wsparcie dodało nam skrzydeł do pokonywania kolejnych wyzwań. Dziękujemy! Wychowawcy świetlicy