• Twoja cała edukacja

Dbanie o rozwój i edukację Ucznia to nie tylko rola szkoły. Realizowanie indywidualnych potrzeb edukacyjnych, rozwijanie pasji i zainteresowań to ważne wyzwanie także dla Rodziców oraz Uczniów. eduVULCAN pomoże Ci w dokonywaniu ważnych wyborów edukacyjnych oraz wygodnej organizacji kalendarza lekcji w szkole i zajęć dodatkowych. eduVULCAN to cała Twoja edukacja w zasięgu ręki – w wygodnej aplikacji mobilnej. Zyskasz również dostęp do materiałów wspierających Uczniów, Rodziców i Opiekunów.

Wybierz typ konta najlepszy dla Ciebie

Wybierz teraz typ konta, za pomocą którego będziesz dalej korzystać z Dziennika. Możesz wybrać zwykłe konto umożliwiające wyłącznie podstawowy dostęp do danych w dzienniku albo konto eduVULCAN zapewniające szereg dodatkowych korzyści. Oba typy kont są oczywiście bezpłatne.

Założenie konta eduVULCAN wymaga jedynie akceptacji regulaminu tej usługi. Jeżeli jesteś uczniem i masz mniej niż 13 lat, akceptacja regulaminu będzie musiała być potwierdzona przez Twojego rodzica.

link do strony: Porównaj oferty poniżej VULCAN

Tylko z kontem eduVULCAN!

punktor Nowa aplikacja mobilna eduVULCAN do Dziennika elektronicznego (bezpłatna wersja podstawowa i płatna wersja rozszerzona).
    punktor Kalendarz wszystkich (także pozaszkolnych) aktywności edukacyjnych Ucznia (w nowej aplikacji mobilnej eduVULCAN).
    punktor Jeden krótki adres logowania do Dziennika dla wszystkich szkół: eduVULCAN.pl
    punktor Wygodny login, możliwy do zmiany przez użytkownika (np. na adres e-mail).
    punktor Jedno konto rodzica dla wszystkich dzieci – bez względu na szkołę, w której się uczą – i dane w jednym miejscu.

Jak aktywować konto eduVULCAN?

eduvulcan-laptop-konto.jpg
    1. Wejdź na aktywuj.vulcan.net.pl
    2. Aktywuj indywidualne konto eduVULCAN: stwórz konto, zweryfikuj dane Ucznia, dodaj dostęp do Dziennika.
    3. Pobierz aplikację mobilną eduVULCAN i zaloguj się przy użyciu nowego konta.
    Tylko wybór konta eduVULCAN daje możliwość korzystania z aplikacji mobilnej eduVULCAN.

Aktywuj eduVULCAN

• ul. Małopolska 11