• Konsultacje dla Rodziców

          • Konsultacje dla Rodziców w roku szkolnym 2019/2020

            Imię i nazwisko

            Dzień

            Godziny

            Arkadiusz Broda

            Piątek

            10:45-11:30

            Edyta Chłopik

            Wtorek

            13:45-14:30

            Dorota Czapska

            Piątek

            09:40-10:35

            Ks. Jerzy Danecki

            Czwartek

            08:00 – 08:30

            Beata Gąsecka

            Czwartek

            11:45-12:30

            Edyta Gmitrzuk

            Wtorek

            13:45-14:30

            Katarzyna Gójska

            Wtorek

            13:45-14:30

            Magdalena Jakubowska

            Wtorek

            14:40-15:25

            Monika Kotynia

            Poniedziałek

            13:00-13:45

            Mariola Kruszewska

            Piątek

            08:55–09:40

            Mirosław Kruszewski

            Piątek

            13:45-14:30

            Marek Kudelski

            Czwartek

            16:30-17:15

            Joanna Kurek Środa 11:45-12:30
            Anna Luba Poniedziałek 9:50-10:35

            Wanda Mastalerz

            Czwartek 12:45-13:30

            Katarzyna Milewska

            Poniedziałek

            08:55- 09:40

            Ewa Miłkowska

            Wtorek

            10:45-11:30

            Adam Osica

            Piątek

            08:55-09:40

            Beata Polit

            Środa

            10:45-11:30

            Małgorzata Pyszel

            Środa

            15:25-16:20

            Iwona Sabak

            Środa

            09:00-09:45

            Dorota Sadowska

            Środa

            13:45-14:30

            Teresa Schima

            Piątek

            12:45-13:30

            Iwona Sikorska

            Piątek

            07:40-08:00

            Renata Słodownik

            Czwartek

            10:45-11:30

            Danuta Solecka

            Piątek

            15:35-16:20

            Barabara Szmidt

            Czwartek

            08:50-09:30

            Katarzyna Tas

            Środa

            10:45-11:30

            Danuta Woźnica

            Piątek

            08:50-09:30

            Adam Zwierz

            Wtorek

            11:45-12:30

            Tomasz Zgódka

            Wtorek

            15:00-15:30

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

             

            Dyżur pedagoga szkolnego:

            p. Krystyna Kifert

            Środa: 08:00 – 14:00

            Czwartek: 11:00 - 17:00

            p. Katarzyna Bogusz

            Poniedziałek: 14:00 – 17:00

            Wtorek: 13:30 – 16:30

            Środa: 13:30 – 16:30

            Piątek: 16:00 - 17:00

             

            Dyżur psychologa:

            p. Aleksandra Ostaszewska

            Wtorek: 10:30 – 16:00

            Czwartek: 09:00 - 13:30

            p. Katarzyna Bogusz

            Czwartek: 14:00 - 17:00

            Piątek: 09:00 - 16:00

            Czwartek: 09:00 - 11:00

            Piątek: 12:00 – 17:00

             

            Dyżur logopedy p. Olgi Kulmy:

            Poniedziałek: 11:00 – 17:00

            Wtorek: 08:00 – 13:00

            Środa: 12:00 – 17:00

            Czwartek: 08:00 – 11:00

            Piątek: 08:00 – 13:00

             

            Terapia pedagogiczna: 

            zajęcia prowadzą: p. Ewa Broda, Marzanna Wocial

             

            Dyżur świetlicy prowadzą: Monika Żyłka, Magdalena Kąca, Anna Bujalska, Gerda Gajowniczek, Ewa Wójcik.

            Świetlica czynna jest codziennie w godzinach 7:00-17:30

             

            Dyżur biblioteki szkolnej prowadzą: Jolanta Malinowska i Beata Kossakowska

            Biblioteka jest czynna codziennie w godz. 8:00-17:30

             

            Opieka medyczna:

            Szkoła zapewnia opiekę pięlęgniarki dyplomowanej p. Barbary Wielgo:

            Poniedziałek: 07:30 – 15:00

            Wtorek: 07:30 – 15:00

            Środa: 07:30 – 15:00

            Czwartek: 07:30 – 15:00

            Piątek: 13:25 – 15:00

             

            Orlik:

            Boisko "Orlik" czynne jest codziennie w godzinach: 17:15 - 21:00 od marca do listopada.

             

      • Kontakty

        • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Józefa Wybickiego w Mińsku Mazowieckim
        • sp5@post.pl
        • 25 758 29 57
        • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki
        • 25 759 65 34
        • 822-10-46-051
        • 000584449
        • 20 Pedagog 22 Sekretariat szkoły 24 Księgowość 26 Intendent 27 Fax 29 Logopeda 30 Biblioteka 31 Oddziały przedszkolne 33 Świetlica 35 Pokój nauczycielski
        • sp5@post.pl
    • Galeria zdjęć

      • Robotyka w 7b
      • Wycieczka do parku zerówkowiczów
      • Sesja Miasta Mińsk Mazowiecki
      • Kreatywne zajęcia projektowe
      • Projektowe kreatywne zajęcia
      • Konferencja w Piątce
      • Akcja Sprzątanie Świata w Zerówce!
      • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
      • Egzamin ósmoklasistów
      • Kanapki klas I-III
      • Zawody pływackie 2020
      • 3 dzień kwarantanny....