• Nagłówek

• „Szkoła współpracy to przestrzeń, w której każde dziecko i każdy młody człowiek, każdy rodzic i każdy nauczyciel zaproszeni są do wspólnej rozmowy, pracy, uczenia się i zabawy.”

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie Ministerstwa Edukacji Narodowej„Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”.

Projekt ten jest nowatorskim przedsięwzięciem, którego jednym z najważniejszych celów jest wprowadzenie w 1034 podmiotach – szkołach i przedszkolach z całej Polski nowoczesnego modelu współpracy pomiędzy uczniami, rodzicami i nauczycielami w zakresie organizacji życia szkoły.

Projekt rozpoczął się w marcu 2013r. i potrwa do końca lutego 2015 roku. Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.

Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej projektu: SZKOŁA WSPÓŁPRACY

Szkolny program aktywnej współpracy

• sp5@post.pl
      • ul. Małopolska 11, 05 - 300 Mińsk Mazowiecki
      • 822-10-46-051
      • 000584449
      • 20 Pedagog 22 Sekretariat szkoły 24 Księgowość 26 Intendent 27 Fax 29 Logopeda 30 Biblioteka 31 Oddziały przedszkolne 33 Świetlica 35 Pokój nauczycielski
      • sp5@post.pl

• Robotyka w 7b
    • Wycieczka do parku zerówkowiczów
    • Sesja Miasta Mińsk Mazowiecki
    • Kreatywne zajęcia projektowe
    • Projektowe kreatywne zajęcia
    • Konferencja w Piątce
    • Akcja Sprzątanie Świata w Zerówce!
    • Zakończenie roku szkolnego 2019/2020
    • Egzamin ósmoklasistów
    • Kanapki klas I-III
    • Zawody pływackie 2020