• Bal Karnawałowy

• 24.01.2017 12:30
      • Karnawał to czas , w którym  organizowane są bale nie tylko dla dorosłych, ale również dla dzieci. Dnia  18 i 19  stycznia w naszej szkole odbył się, tradycyjnie  jak co roku, bal karnawałowy. Pierwszego dnia w zabawie wzięli udział uczniowie klas 0-III a następnego dnia bawiły się dzieci z klas starszych. W godzinach od 17:00 do 20:00 szkoła tętniła życiem.  Kolorowo udekorowana sala gimnastyczna, dj ze sprzętem nagłaśniającym, animatorka zachęcająca do ruchu na parkiecie i zapraszająca do tańca królowa  Elza wraz z   przyjacielem Olafem, to elementy balu, które wprowadziły dzieci w wesoły nastrój zachęcający do zabawy. Pełnią karnawałowej oprawy były pomysłowe i wielobarwne stroje uczestników oraz skoczna i głośna muzyka, która porywała wszystkich do tańca. Flesze aparatów wyłapywały poszczególnych uczestników imprezy z tłumu kolorowych i bajkowych postaci. Sale z przygotowanym przez rodziców poczęstunkiem dla swoich pociech oraz  wyśmienicie  zaopatrzona w smakołyki  kawiarenka, były doskonałym „przystankiem” na złapanie oddechu między kolejnymi hitami muzycznymi.

Rada Rodziców serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w przygotowanie tak smacznych i pięknych wypieków. Rozstrzygnięcie konkursu na najlepsze ciasto było z jednym z najtrudniejszych zadań, bo wykonane wypieki były wyśmienite.

Nagrody otrzymali:
        1. Andrzej Pielak IId; Jakub Sulejczyk IVa
        2. Marianna Czerkas IIc; Kacper Paczuski  VIe
        3. Agata Biernat IIc; Szymon Fałek VIe
        4. Karina Śliwińska II b; Bruno Bogucki VId

Dziękujemy;
        1. Dyrekcji szkoły
        2. Dj Ernestowi za oprawę muzyczną
        3. Pani Ewelinie z Fit&Joy za rozgrzewkę taneczną
        4. Paniom z Bajecznych Animacji (Elzie i Olafowi) za zabawę
        5. Właścicielom Toy Planet za przekazanie zabawek Playmobil
        6. Pani Magdzie za przekazanie upominków firmy Hasbro
        7. Pani Monice z Cool Scholl za wsparcie finansowe
        8. Panu Krzysztofowi za zdjęcia
        9. Pani Katarzynie za dekorację Sali
        10. Pani Urszuli, Pani Aldonie, Pani Ewie za pomoc
        11. Panu Mariuszowi z Nova Vision za zaproszenia i plakaty
        12. Wszystkim Nauczycielom, pracownikom SP nr 5 i uczestnikom balu.

Dziękujemy również wszystkim osobom przygotowującym i obsługującym kawiarenkę: Lidii Grabowskiej, Ewelinie Pukackiej, Sylwii Rzeszkiewicz, Monice Adamiec, Anecie Czerkas, Michałowi Frydrychewicz, Elżbiecie Rybak, Emilii Boguckiej, Magdalenie Rendaszka, Emilii Nowakowskiej, Mariuszowi Majda.

Zebrany fundusz został przekazany na potrzeby naszych dzieci. Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy wsparli konto Rady Rodziców. Liczymy na coraz większe i liczniejsze zaangażowanie rodziców w życie szkoły. Prezydium Rady Rodziców przy SP nr 5