• ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W ODDZIAŁACH ZEROWYCH

• 24.06.2019 21:24
      • Chociaż słońce jasno świeci,
        trochę smutne są dziś dzieci.
        Bo koniec roku, zerówki mija czas,
        teraz wakacje czekają nas.

We wtorek 18 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego w zerówkach. Dzieci zaprezentowały część artystyczną, a w niej układ taneczny z chusteczkami, wiersze i piosenki wspominające miniony rok szkolny i podsumowujące okres przedszkolnej edukacji. Był to też czas podziękowań dla Dyrekcji szkoły, pań wychowawczyń, rodziców oraz rówieśników. Nie zabrakło dobrych rad na wakacje, aby spędzić je bezpiecznie, miło i zdrowo. Pani Wicedyrektor Anna Ciszkowska i Panie wychowawczynie gratulując i wręczając pamiątkowe dyplomy i książki życzyły dzieciom powodzenia, aby wykorzystały wiadomości i umiejętności zdobyte w zerówce i wzbogacały je w szkole. Pani Wicedyrektor podziękowała wszystkim rodzicom za całoroczną pomoc, współpracę i zaangażowanie oraz wręczyła pamiątkowe dyplomy. Wprowadzeni w wakacyjny nastrój życzyliśmy sobie wypoczynku, odwiedzenia ciekawych miejsc i przeżycia fascynujących przygód.

"Ktoś mądry powiedział kiedyś, że życie składa się z powitań i pożegnań”. To zdanie możemy z pewnością przytoczyć dzisiaj. Nie tak dawno witaliśmy się - był wrzesień i dzieci przyszły po raz pierwszy do naszego szkolnej zerówki. A dziś już nadszedł czas pożegnania.

Ten wspólny rok minął nam bardzo szybko. Było wiele zabawy i nauki, różnych wydarzeń, uroczystości, akcji - może to dlatego... było mnóstwo wspaniałych chwil. Mamy nadzieję, że wszyscy będziemy wspominać te wspólne spędzone miesiące z uśmiechem na twarzy.

Drodzy rodzice gratulujemy wam wspaniałych dzieci. Życzymy pociechy i zadowolenia z waszych dzieci w przyszłości, a wam drogie dzieci życzymy wielu sukcesów w szkole.