• Szkolne Zawody Gimnastyczne

• 03.04.2017 10:15
      • 30 marca we wspaniale udekorowanej przez panią Kasię Chłopik sali gimnastycznej odbyły się szkolne zawody gimnastyczne. Wystartowało 49 dziewcząt z klas II - VI . Każda z dziewcząt wykonała skok przez kozła, układ na ławeczce i układ na ścieżce gimnastycznej.

Sędziowały panie: Gryz Anna, Smuga Iwona (nauczycielki wf z LO im PMSz), Aldona Szewczyk (GM nr2 ) i Zuzanna Pyszel (studentka AWF). Publiczność dopisała, oklaskując występy dziewcząt.

Medale najlepszym wręczała pani dyrektor Ewa Szczerba.

Wyróżnione dziewczęta to: Jackiewicz Maja, Markowska Maja, Dróżdż Oliwia, Mazanka Wiktoria, Mrzygłód Maria, Jakubowska Kinga, Szyjanowicz Sandra, Kożuchowska Magda, Kozłowska Martyna, Bańka Daria, Makowska Nadia, Szostak Eliza, Śliwińska Karina, Wojciechowska Lena, Gąsior Julia, Rendaszka Julia, Krusiewicz Natalia, Szubińska Wiktoria, Frydrychewicz Oliwia, Pawelec Ala,Czerkas Marysia.

Medale ufundowała Rada Rodziców Szkoły.

Komitet organizacyjny : Anna Dmitruk, Anna Markowska, Joanna Zawadka, Małgorzata Pyszel