• Warcabowe złoto!!!

• 03.04.2017 08:33
      • Dnia 31 marca 2017 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji po raz kolejny odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego Szkół Podstawowych w warcabach 100-polowych. Tym razem rywalizacja była szczególnie zaciekła, ponieważ w zawodach startowało aż pięć szkół: Jedynka, Dwójka, Piątka, Salezjanie i Niedziałka.

Nasza drużyna utrzymała pierwsze miejsce w rywalizacji drużynowej. Szkołę reprezentowali: Joanna Federak Ib, Michalina Ner Ib, Julia Bartnik IId, Kamila Rybak IId, Alicja Pawelec IIIa, Wiktoria Szubińska IVc, Weronika Bartnicka IVd, Maja Karwowska IVd, Magdalena Kożuchowska IVd, Angelika Santorek Vd, Karolina Kwiatkowska Vd, Magdalena Padzik VId, Mateusz Padzik 0b, Łukasz Padzik 0b, Marcel Cegiełka Ib, Mateusz Bobek IIb, Skuza Maciej IId, Bruno Wójcicki IIe. Wiktor Bartnicki IVd, Jan Krupa IVb, Łukasz Jędrasik Vd, Kamil Kwiatkowski Vd, Jakub Santorek VIc, Igor Bezłada VIc.

Nasi uczniowie zajęli również kilka pierwszych miejsc w rywalizacji indywidualnej:

Łukasz Padzik – I miejsce w kategorii chłopców z klas I;
        Angelika Santorek – I miejsce w kategorii dziewcząt z klas V;
        Łukasz Jędrasik – I miejsce w kategorii chłopców z klas V;
        Jakub Santorek i Igor Bezłada – I miejsce w kategorii chłopców z klas VI.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!