• Promocja Mazowsza w naszej szkole!

• 12.02.2019 19:20
      • W ramach Konkursu Wiedzy o Mazowszu organizowanego przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli (MSCDN) uczennice klasy VII C przygotowały projekty: Podróże po Mazowszu dla najmłodszych oraz Mazowsze znane i nieznane. Obie grupy przygotowały prezentację multimedialną oraz zorganizowały wspólnie z nauczycielką geografii panią Katarzyną Gójską, I Szkolny Konkurs o Mazowszu w dwóch kategoriach: klasy IV-V (16 stycznia 2019 r.) oraz klasy VI-VIII (17 stycznia 2019 r.). Za pierwszą kategorię konkursową odpowiadały: Oliwia Główka, Oliwia Kołodziejczyk, Julia Malesa i Julia Smolińska, natomiast za drugą kategorię: Julia Janiszewska, Ania Wagner, Magdalena Kruk, Zofia Kuć i Hanna Wójcicka (poniżej prezentujemy przykładowe pytania wykorzystane w konkursie). Nagrodami w konkursie były książki: Mazowsze – wczoraj, dziś i jutro oraz Mazowsze – ekonomia i gospodarka, które otrzymaliśmy z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie. Wręczenie nagród odbyło się 23 stycznia 2019 r. (zdjęcia można obejrzeć w galerii artykułu Podsumowanie I semestru 2018/2019). Dziewczęta zainicjowały akcję promocji Mazowsza w szkole wśród uczniów i przygotowują się do dalszej części konkursu MSCDN.

MAZOWSZE.pptx
        PREZENTACJA.odp