• Stowarzyszenie na Piątkę - wycieczki 1 dniowe

2. TERMY UNIEJÓW I PARK LINOWY – 28.08.2018r. wyjazd ok. 6:00 powrót ok. 20:00
        3. FARMA ILUZJI – 07.08.2018r. wyjazd ok. 9:30 powrót ok. 19:00

• Energylandia (w godz. 10.00 - 18.00) + obiad z 2 dań

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 26 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych.

Bajkolandia - kraina dziecięcych pragnień, wkraczające do niej maluchy znajdują się nagle w świecie swoich marzeń, spotykają się z postaciami ulubionych bajek.
        Strefa familijna - proponuje atrakcje dla całych rodzin, lecz na części z nich obowiązuje ograniczenie wzrostu - min. 140 cm.

Strefa ekstremalna - to fenomenalna rozrywka dla wszystkich, którzy chcą zmierzyć się ze strachem, dostarczająca maksimum adrenaliny, potężną dawkę radości i zabawy na najwyższych obrotach (ograniczenia wzrostu).

Water Park - naśladuje tropikalną wyspę, z mnóstwem atrakcji, zakątków, wodnych zabaw.
        Dodatkowo 20 gier i zabaw interaktywnych, 4 sceny widowiskowe (dwa teatry i dwa amfiteatry), nowoczesne kino 7D.

Bilet obejmuje wszystkie atrakcje Parku Rozrywki Energylandia: urządzenia rozrywkowe (np. roller coaster, karuzele, urządzenia dla dzieci) oraz udział w pokazach i widowiskach edukacyjnych, kino. W cenie biletu jest również drobna przekąska: frytki i napój. Dodatkowo płatne są: gastronomia, gry komputerowe i zręcznościowe, niektóre stoiska usługowe (fotograf, foto-budka, malowanie twarzy – tatuaże itd.) i towary w sklepach znajdujących się na terenie Parku.

Koszt przy 40 osobach dla członków Stowarzyszenia 150 zł (klasy 1-6), 160 zł (klasy 7-8 i gimnazjum), dla pozostałych: 180 zł (klasy 1-6), 190 zł (klasy 7-8 i gimnazjum)

Termy Uniejów (strefa basenowa - 3h) + obiad z 2 dań + Park Linowy Uniejów

Kompleks Termalno-Basenowy, oferujący gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych, jest położony u podnóża XIV- wiecznego Zamku Arcybiskupów Gnieźnieńskich. W kompleksie znajdują się baseny kryte i otwarte. Niecki zewnętrzne i osłonięte są zasilane leczniczą solanką termalną. W kompleksie mieści się również basen solankowo - uzdrowiskowy z ciepłą wodą oraz niezależny basen wewnętrzny z częścią ogólną i dziecięcą. Powierzchnia łączna lustra wody we wszystkich strefach to aż niemal 1500 m2.
        Park Linowy Uniejów - Trasa średnia lub wysoka (jedna trasa na osobę, zależnie od wzrostu i umiejętności) Trasy wysokiego parku zamontowane są na dwóch poziomach. Każdy z poziomów liczy po 14 przeszkód oraz posiada długość trasy 203 m. Platformy trasy dolnej zamontowane są na wysokości 3 m oraz zawierają przeszkody o niskim stopniu trudności. Platformy trasy górnej zamontowane są na wysokości 6 m oraz zawierają przeszkody o podwyższonym stopniu trudności. Początek i koniec każdej z tras znajduje się na zadaszonej wieży startowej o wysokości 10 m. Każda z tras kończy się ok. 46-metrowym zjazdem tyrolskim do wieży startowej.

Koszt przy 40 osobach dla członków Stowarzyszenia 120 zł (klasy 1-8), dla pozostałych: 150 zł (klasy 1-8).

Farma Iluzji + pieczenie kiełbasek (w godz. 11.00 - 18.00)

Latająca Chata ajemnic, Muzeum Iluzji + lewitujące piłeczki i „głowa na talerzu”, Labirynt Luster, Pokój Amesa, Zakręcony Domek, Tunel Zapomnienia + Lasek doświadczeń, Wiklinowy Labirynt, Ścieżka Trapera, Spotkanie z anakondą + tratwy, zagroda ze zwierzątkami (kucyki, kózki, króliczki, kaczki i papugi), eksponaty i atrakcje dostępne na terenie (latający kran, niemożliwy trójkąt, studnia nieskończoności, magiczny domek, gigantyczne szachy, meble olbrzyma, tablice z iluzjami i inne), Zielona Ścieżka Zdrowia,

Pole Dmuchańców + drewniany plac zabaw, mini tyrolka (tylko dla dzieci), Klubik Filmowy, Rezerwat Smoków, Kraina Ślepych Zaułków, Strefa Drewnianych Łamigłówek, Tajemnica Opuszczonej Kopalni, Miasteczko Łowców Smoków, Plac Zabaw „Pajęczyna” oraz „Kwiaty”, Wioska Kamiennych Stworzeń, karuzela łańcuchowa, karuzela podłogowa, Drzewo Swobodnego Spadania dla dzieci, Grobowiec Faraona, mini golf, Zaczarowany Pociąg, Park Linowy, Zadaszona Sala Zabaw, Park Trampolin, Kolejka Wesołe Kaczuszki, Statek Piracki, Kolejka Górska „Dragon”, galeria obrazów 3D i inne.

Koszt  przy 40 osobach dla członków Stowarzyszenia 70 zł (klasy 1-8), dla pozostałych: 90 zł (klasy 1-8).

Wycieczki odbędą się w przypadku zebrania minimum 40 osób. Każdy zainteresowany otrzyma zwrotną informację sms. Każde dziecko może zostać członkiem Stowarzyszenia poprzez wypełnienie deklaracji i opłacenia składki członkowskiej w wysokości 10 zł na rok.

Kierownik wycieczek: Dariusz Świętochowski + opiekunowie (1 opiekun do 12 dzieci)

Zapisy tylko przez sms nr tel.: 602888595

Podając nazwę wycieczki + imię i nazwisko + rok urodzenia

-         zgoda rodziców