• BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE

• 03.03.2017 09:14
      • Mróz, tyle śniegu dookoła. Tak długo w tym roku czekaliśmy  na ferie. Wreszcie nadszedł upragniony dzień - 10 lutego. Dla uczniów kl. II c i II d  był dniem szczególnym, oprócz radości pojawił się lęk, obawa i trema.  Trzeba było zaprezentować się przed liczną bracią szkolną, na apelu "Bezpieczne ferie", przygotowanym pod kierunkiem wychowawczyń - Jolanty Baran i Elżbiety Wielgopolanin. Chłopcy otuleni szalikami i w zimowych czapach oraz dziewczynki - "Zwiewne Śnieżynki" stanęły na wysokości zadania. Uświadomiły koleżankom i kolegom jak spędzać bezpiecznie i rozważnie feryjny czas. Szczególnie "Pani Zima" skierowała wiele ostrzeżeń i próśb. Ostrzeżenia były najważniejsze, ale mimo to - bardziej  podobały się piosenki, a szczególnie tańce: Śnieżynek i Łyżwiarek, które zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Po występach uczniów, nastąpił ten wspaniały moment, pani dyrektor Ewa Szczerba ogłosiła czas rozpoczęcia ferii zimowych i życzyła wszystkim uczniom i nauczycielom naszej szkoły przyjemnego i bezpiecznego wypoczynku.

Pani wicedyrektor Anna Ciszkowska podsumowała konkursy, które odbyły się w I półroczu roku szkolnego 2016/2017 w klasach I-III