• Konkurs „STOLICE EUROPEJSKIE” rozstrzygnięty....

• 14.11.2019 17:26
      • Uczniowie klas IV – VIII w ramach edukacji językowej, geograficznej, europejskiej i plastycznej wzięli udział w szkolnym konkursie językowo-plastycznym „Stolice europejskie”.

Celem konkursu było poznawanie krajów i miast Europy, promowanie atrakcji stolic europejskich, rozwijanie umiejętności językowych oraz doskonalenie umiejętności wyszukiwania informacji.

Uczestnicy konkursu wykonali dowolną techniką plastyczną plakaty na temat wybranej stolicy europejskiej, z opisem miasta i jego najważniejszych atrakcji turystycznych - w języku angielskim lub niemieckim. Na konkurs wpłynęło wiele ciekawych, pomysłowych i starannie wykonanych prac, które można podziwiać na korytarzu na drugim piętrze.

Nagrodzone plakaty wykonali:

1. Sara Chłopik
        2. Jan Maciejewski
        3. Julia Komorzycka

Język niemiecki

1. Julia Smolińska

Zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy!