• Powiatowe Biegi Przełajowe

• 02.10.2017 20:10
      • 26 września 2017r na stadionie MOSiR odbyły się powiatowe biegi przełajowe, duży sukces odnieśli podopieczni Adama Zwierza oraz Małgorzaty Pyszel.

Chłopacy w kategorii klas V Jakub Makos uczeń klasy Vd został ponownie mistrzem powiatu mińskiego, Kamil Byczek zajął 8 miejsce obaj chłopcy awansowali na zawody regionu siedleckiego. Jeszcze lepiej spisali się chłopcy klas VI mistrzem powiatu został Jakub Osiński uczeń klasy VId, brązowy medal zdobył Kamil Sternik uczeń klasy VIc, tuż za podium uplasował się Maks Raciborski. Cała trójka awansowała na zawody regionu siedleckiego.

Nasze dziewczęta, również zaprezentowały się bardzo dobrze i awansowały do zawodów regionalnych. Na dystansie 800 m. Małgorzata Dziugieł oraz Ślązak Maja zajęły 5 miejsce; Marysia Mrzygłód oraz Wiktoria Mazanka zajęły 8 miejsce.