• BAWIMY SIĘ W TEATR

• 13.04.2017 18:38
      • Uczniowie klasy IIIa już od pierwszej klasy doskonalą swój warsztat umiejętności teatralnych, rozwijając  w ten sposób  kreatywność i pracę w grupie. W ciągu trzech lat zaprezentowali swoim rodzicom i dziadkom kilkanaście inscenizacji. Zabawa w teatr jest dla dzieci znakomitym środkiem ekspresji, źródłem doskonałej, wspólnej zabawy oraz momentem pozwalającym rozwijać swoje zainteresowania i pokonywać własne nieśmiałości. Czerpią oni z tego niezwykłą przyjemność współtworzenia własnego dzieła. 5  marca wystąpiły na scenie w czasie „Rodzinnych spotkań”, dedykując sztukę swoim ukochanym babciom i dziadkom. Frekwencja członków rodzin pobiła rekordy. Gra małych aktorów w przedstawieniu pt. „Czerwone kapturki” wywołała zachwyt publiczności. 6 marca sztukę obejrzały klasy zerowe, dzieci przebywające na świetlicy i  niektórzy uczniowie z klas młodszych. Inscenizacja, która rozśmieszała widzów do łez, nagrodzona została  gromkimi brawami, które  nie miały końca.