• Klasy 4 na Mistrzostwach w Pływaniu

• 05.06.2019 14:47
      • 4 czerwca 2019 roku w AQUAPARK Mińsk Mazowiecki odbyły się Mistrzostwa Mińska Mazowieckiego klas czwartych w pływaniu o Puchar Przechodni Dyrektora MOSiR. Zawody były podsumowaniem całego roku zajęć klas czwartych na basenie. Naszą szkołę reprezentowała 10 osobowa grupa dziewcząt i 10 osobowa grupa chłopców, których opiekunem był p. Marek Kudelski. Zawody rozpoczęły się od pływania indywidualnego, gdzie bardzo dobrze spisali się nasi pływacy i pływaczki. Zuzanna Margol wywalczyła 2 miejsce, natomiast Jakub Parol zwyciężył w kategorii chłopców, a tuż za nim, bo na 2 miejscu znalazł się Marcel Mikucewicz. Nasza 20 osobowa sztafeta składająca się z dziewcząt i chłopców wywalczyła bardzo dobre 2 miejsce.