• WYŚPIEWAŁY WYRÓŻNIENIE

• 04.04.2017 08:33
      • 30 marca pięć uczennic z naszej szkoły wzięło udział w VI Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej, który odbył się w Miejskim Domu Kultury. Maja Bajszczak i Małgosia Dziugieł z kl. IVa przygotowały piosenkę Adele Rolling In the Deep i wystąpiły jako drugie w konkursie, wzbudzając podziw wszystkich słuchaczy, gdyż odważnie zaśpiewały acapella dosyć trudną piosenkę. Po krótkiej przerwie na poczęstunek i konkursach wiedzy m.in. o Wielkiej Brytanii (nawet zdobyliśmy drobne nagrody!) wystąpiła kolejna uczennica klasy IVa – Julia Ołowska, która oczarowała widownię przepięknie i nastrojowo zaśpiewaną piosenką It is You, znaną z filmu Shrek. Na koniec Sylwia Rybak i Oliwia Sęczkowska z kl. VIe wykonały z niewiarygodną energią i luzem utwór Reptide. W cowboyskich kapeluszach na głowach weszły na scenę ponownie, gdy po wysłuchaniu i obejrzeniu 26 występów, Jury zaprosiło tam najlepszych wykonawców, którzy przyjechali na Konkurs z różnych szkół w naszym powiecie.

Jeszcze raz chcemy podziękować organizatorom za wspaniałą i ciepłą atmosferę i przemiłe upominki dla wszystkich uczestników.

Opiekunem (głównie językowym) dwóch duetów i jednej solistki była Beata Polit.