• Trochę zimy…… w środku wiosny! „Piątka” w Małym Cichym

• 09.04.2018 20:29
      • Wycieczki szkolne to jedna z najbardziej atrakcyjnych, lubianych przez dzieci i młodzież form nauki. Uczniowie chętnie uczestniczą w zorganizowanych wyjazdach, które nie tylko kształcą, integrują grupy klasowe, ale także stanowią wyjątkową okazję do oderwania się od szkolnej rzeczywistości. W dniach 16-19 marca 2018 r. uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycielek p. Katarzyny Milewskiej i p. Danuty Soleckiej uczestniczyli we wspaniałej, narciarskiej wyprawie do Małego Cichego. W trakcie czterodniowego pobytu uczniowie korzystali z górskich uroków, szusując na stoku. Każdy dzień wypełniony był niezapomnianymi atrakcjami narciarskimi, a popołudniami relaksowaliśmy się w termach białczańskich. Cały wyjazd był wspaniałą przygodą, która na długo pozostanie w naszej pamięci. Wszyscy uczniowie wrócili szczęśliwi. Każdy z uczestników pragnął przedłużyć te chwile. Mamy nadzieję, że takie aktywne wycieczki będą się odbywały cyklicznie w naszej szkole.