• Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

• 30.03.2018 18:53
      • Dnia 21 marca 2018 odbył się w naszej szkole Konkurs piosenki Obcojęzycznej. Uczestnicy z klas IV -VII wykonali piosenki w językach angielskim, niemieckim i rosyjskim. Poziom był bardzo wysoki i wyrównany , dlatego jury w składzie: pan Dariusz Świętochowski - przewodniczący Rady Rodziców, pani Magdalena Jakubowska - nauczyciel muzyki, pani Katarzyna Tas i pani Danuta Woźnica - nauczyciele języka angielskiego postanowiło przyznać super wyróżnienia i wyróżnienia, które otrzymali:

Nikola Subocz klasa IV e
        Alicja Porębska  klasa IV e
        Zuzanna Niemyjska klasa VI d
        Kinga Jakubowska klasa V b
        Martyna Jakubowska klasa V b
        Oliwia Kondera V b
        Maria Mrzygłód klasa V b
        Agata Piętka klasa IV d
        Jakub Madziar klasa VII c
        Kamila Wnuk klasa VII c
        Zuzanna Gągol klasa IV d

Na szczególną pochwałę zasłużyli uczniowie klasy IV e i V d , którzy nie tylko dobrze zaprezentowali się wokalnie, ale włożyli dużo wysiłku w przygotowanie strojów i transparentów. Wszyscy laureaci i uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Radę Rodziców. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom, życząc im dalszych sukcesów w rozwijaniu języków obcych.