MACMILLAN PRIMARY SCHOOL TOURNAMENT – 2017

BRAWO NASI UCZNIOWIE !!!

20 marca już po raz piaty „Piątka” organizowała konkurs językowy dla uczniów klas młodszych ze szkół naszego powiatu. W tym roku gościliśmy najzdolniejszych językowo trzecioklasistów z Brzezin, Cegłowa, Kałuszyna, Górek, Dębego Wielkiego, Grzebowilka, Janowa, Huty Mińskiej i prawie wszystkich szkół podstawowych w Mińsku Mazowieckim. Łącznie do konkursowego testu zasiadło 33 uczestników. Test, jak co roku, został przygotowany przez ekspertów wydawnictwa Macmillan i umożliwiał zdobycie 75 punktów w  ciągu 45 minut. Niektóre zadania okazały się trudne dla konkursowiczów. Po burzliwych obradach Jury Konkursu wyłoniło zwycięzców:

I miejsce – Kacper Ostolski (kl. III a) – SP Nr 5 w Mińsku Mazowieckim
II miejsce – Igor Fabisiak – ZS-P Nr 1 w Mińsku Mazowieckim
III miejsce – Julia Słodownik (kl. III a) – SP Nr 5 w Mińsku Mazowieckim.

Kacper i Julia przygotowywali się pod opieką pana Piotra Łopackiego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i upominki od wydawnictwa Macmillan, a zwycięzcy zaszczyty i nagrody. Cieszymy się, że goście dobrze się czuli w murach „Piątki”.

Wszystkim dziękujemy za przybycie, a szczególnie opiekunom, którzy włączyli się w prace jury.

Do zobaczenia za rok !