PŁYWACY Z „PIĄTKI” NA PIĄTKĘ Z PLUSEM

16 lutego 2018 roku okazał się szczęśliwym dniem dla wszystkich pływaków z naszej szkoły. Chłopcy z determinacją i z zacięciem sportowym wywalczyli medale w Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu. Jednym słowem duch walki i motywacja do walki o podium przyniosła rezultaty. Z młodzieńczym zapałem i entuzjazmem pokonywali wyznaczone dystanse w stylu klasycznym, dowolnym i grzbietowym. Niewątpliwie na uznanie zasługuje srebrna sztafeta chłopców, którzy dali z siebie wszystko, by stanąć na podium. Tym samym nasi pływacy awansowali do Międzypowiatowych Zawodów w Pływaniu. Nad kunsztem pływackim uczniów opiekę sprawowali nauczyciele wychowania fizycznego pan Marek Kudelski i pan Arkadiusz Broda.

Wyniki:

KLASY IV I MŁODSZE

Styl Grzbietowy

3m – Marczak Piotr, 6m – Wąsowski Patryk, 7m – Zawadka Mateusz, 11m – Gujski Remigiusz, 13m – Kowaqlczyk Maks, 16m – Kowalczyk Przemek, 18m – Mikucewicz Marcel, 23m – Świętochowski Mateusz, 27m – Krupa Dawid

Styl Klasyczny

3m – Wąsowski Patryk, 4m – Zawadka Mateusz

Styl Dowolny

3m – Wąsowski Patryk, 5m Zawadka Mateusz, 9m – Świętochowski Mateusz, 12m – Kowalczyk Maks, 13m – Gujski Remigiusz, 14m – Oleksiejuk Kuba, 16m – Kowalczyk Przemek, 18m – Mikucewicz Marcel, 22m – Tomasiuk Kacper, 30m – Andrzejewski Kacper, 33m – Szerszeniewski Tymon

KLASY VI – VII

Styl Grzbietowy

2m – Mikołajczyk Marcin, 14m – Duszczyk Maks, 16m – Sulejczyk Jakub, 21m – Piątkowski Michał

Styl Dowolny

2m – Mikołajczyk Marcin, 3m – Kwiatkowski Kamil, 22m – Duszczyk Maks, 35m – Piątkowski Michał, 37m – Sulejczyk Jakub, 42m – Sasin Karol

SZTAFETA CHŁOPCÓW – 2 miejsce

Wąsowski Patryk, Zawadka Mateusz, Świętochowski Mateusz, Marczak Piotr, Mikołajczyk Marcin, Kwiatkowski Kamil, Piątkowski Michał, Sulejczyk Jakub

Sześć pierwszych miejsc premiowanych jest udziałem w Międzypowiatowych Zawodach w Pływaniu które odbędą się pod koniec marca.

Wszystkim zwycięzcom oraz uczestnikom
GRATULUJEMY i ŻCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW.