Kopernikowskie sukcesy…

19 lutego w Szkole Podstawowej nr 1 podczas obchodów Święta Patrona Szkoły odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursów poświęconych życiu i działalności Mikołaja Kopernika. Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasze uczennice zdobyły wyróżnienia: Karolina Borcuch z kl. VII d w kategorii literackiej, natomiast Lena Gawron z kl.V d w kategorii plastycznej. Sukces tym bardziej ważny, gdyż na konkurs wpłynęło w każdej z kategorii ponad 80 prac, a poziom był bardzo wysoki, jak podkreślali organizatorzy. Natomiast w turnieju wiedzy o życiu i twórczości wielkiego astronoma naszą szkołę reprezentowali: Patryk Świętochowski i Jan Maguza z kl. VII d oraz Maria Mrzygłód z kl. V b.

Wyróżnionym uczennicom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!