• „BAL W POKOIKU LAL”

• 02.03.2018 09:38
      • 27 lutego w oddziale „0”A  odbyło się spotkanie z babciami, dziadkami oraz rodzicami. Zerówkowicze zaprezentowali zaproszonym gościom przedstawienie teatralne pt. "Bal w pokoiku lal", które przygotowały pod kierunkiem wychowawcy pani Anny Dźwigały. Opowieść o małym misiu, który poszedł spać i zapomniał zaprosić lale na bal, pełna zabawnych wierszyków i sytuacji, wprawiła wszystkich w bardzo dobry humor. Z pewnością zaproszone osoby były dumne ze swoich pociech, które w kolorowych przebraniach misia, lal i pajacyków wyglądały jak profesjonalni aktorzy na scenie prawdziwego teatru. Teksty artystów przeplecione śpiewem, układami tanecznymi uatrakcyjniły cały występ. Dzieci sprawiły również babciom i dziadkom niespodziankę, w postaci własnoręcznie wykonanych glicerynowych, niepowtarzalnych, przepięknych oraz kolorowych mydełek zapachowych. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dziękujemy bardzo za tak liczne przybycie i zapraszamy do obejrzenia zdjęć z występu w naszej fotogalerii.